TESO

Pobierz grę Forum

O grze

Frakcje

Inne

The Elder Scrolls - abonament

Prezes Zenimax Studio udzielił wywiadu dla Gamestar. Z Oficjalnie The Elder Scrolls Online będzie grą "abonamentową", czyli za każdy cykl, w tym wypadku miesiąc, będziemy musieli zapłacić. Cena abonamentu za jeden miesiąc będzie wynosiła 12.99 Euro, czyli ok. 55 złotych. Po zakupie gry dostaniemy "darmowy" miesięczny abonament, za kolejne miesiące grania będziemy musieli dodatkowo zapłacić. Takie rozwiązanie było do przewidzenia, gdyż Zenimax nie chciała tworzyć gry P2W (ang. Pay to win, Zapłać aby wygrać), gdyż świat The Elder Scrolls z góry znany jest z otwartości, i takie rozwiązanie zepsuło by rozgrywkę.
Komentarzy (4)Czytań (246)

Pierwszy gameplay!

FilmikiI oto jest! Zaprezentowany na targach Quakecon 2013 oficjalny gameplay z gry The Elder Scrolls Online. Zapraszam do oglądania!

Komentarzy (5)Czytań (196)

Gameplay ESO na QuakeCon 2013Już w piątek, 2 sierpnia, o godzinie 13:30 czasu polskiego na QuakeCon 2013 ukaże się po raz pierwszy gameplay z gry The Elder Scrolls Online. Całe widowisko będziemy mogli oglądać na oficjalnym kanale Bathesdy na Twitchu.

Więcej na bethblog.com
Oglądaj na twitch.tv

Nie możecie przegapić tego wydarzenia...
Komentarzy (5)Czytań (203)

Tworzenie ESO - MłokosTym razem Bethesda rzuca oko na Młokosa (ang. Scamp). Jest to Daedryczny sługa Meherunesa Dagona - Boga zniszczenia który rozpoczął inwazję na Tamriel.

Więcej w rozwinięciu...
Komentarzy (5)Czytań (1194)

The Elder Scrolls Online na konsole PS4 oraz XBox OnePodczas targów E3 Bethesda zapowiedziała, że gra będzie dostępna także na konsolach. Dzisiaj na swoim blogu potwierdza te informację. TESO będzie miała swoją premierę także na konsolach PlayStation 4 oraz XBox One - czyli faworytkami tegorocznych targów E3. Premiera gry na konsole została zapowiedziana na wiosnę 2014 roku, ale to oczywiście data ogólna, która zawsze może się przesunąć - tak jak to miało miejsce w planowanej premierze gry na platformy PS i MAC.

Trailer The Elder Scrolls Online z targów E3
Więcej na elderscrollsonlie.com
Komentarzy (0)Czytań (136)

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

TeamSpeak 3